Polonezköy Kır Düğünü

 

Polonezköy Kır Düğünü, Özel bir düğün için doğanın en eşsiz manzarası, İstanbul da hala yeşil kalmış bir yer var ve doğasıyla sizlere mükemmel düğün imkânları sunuyor. Polenezköy kır düğünü fırsatlarından yararlanarak unutulmaz bir düğün organize edebilirsiniz. Yemyeşil yapraklar, uçsuz bucaksız uzanan yeşilin, mavinin en güzel tonları ve uygun fiyattan hizmet veren işletmeleriyle hayatınızın en özel anını, güzel bir şekilde geçirin.

Polonezköy Kır Düğünü

Düğün davetlilerini ağırlayabileceğiniz geniş, doğal bir alın, bu eşsiz doğanın sunduğu güzelliklerden yararlanarak mükemmel bir düğün düzenleyin. Polenezköy üzerinde yer alan işletmeler yemekli ya da yemeksiz düğün organizasyonlarınız için harika çözümler sunuyorlar. Kır düğünü menüleri oldukça avantajlı, sunulan avantajlardan yararlanmak için acele edin.

Polonezköy Kır Düğünü Mekânları

İki ruhun, bir araya gelmesi, bir ömrü beraber geçirmeye karar vermesinden daha güzel bir şey yok. Yeni bir macera, birlikte başa çıkılacak zorluklar, birbiri için iki kalp ve güzel bir ömür, bu hikâyenin başlangıcı için en uygun mekânlardan biri de Polonezköy, büyüleyici doğasıyla harika kır düğünü fırsatları ve manzaralarını sizlere sunuyor. FSM köprüsünden sonra Kavacık güzergâhından ilerleyip, tabelaları takip ederek bu doğa harikası yere ulaşabilirsiniz. En favori Polenezköy kır düğünü mekânları şu şekildedir:

  • Kelebek Çifti: Masalsı düğünler için en çok tercih edilen işletmelerden bir tanesi, kusursuz hizmet sunuyorlar.
  • Mesa Contry: Büyük organizasyonlar da en çok tercih edilen işletme unvanına sahip, geniş alanı ve sağladığı olanaklarla Polenezköy’ün vazgeçilmezi. 
  • Leonardo: Otantik bir ortam, deneyimli çalışanlar, güler yüzlü servis, geniş olanakları ile kaliteli hizmetinin adresi olma konumunda.
  • Beyazbahçe: Özel ışıklandırma, farklı mutfaklardan yaptıkları yemek servisleri ile unutulmaz bir düğün yaşamanız için hiçbir şey eksik etmiyorlar.

Sizler de düğününüzü bu harika işletmelerin birin de yaptırabilir ve unutulmaz, büyüleyici bir düğünle dünya evine girebilirsiniz. Her şeyden önce sevdiğiniz insanla, sonsuza kadar birlikte yaşayacağınızın yemini, bu yüzden seçeceğiniz mekan oldukça önemli ilerde çocuklarınıza bunları göstereceksiniz. Bu yüzden en iyi anıları yakalamaya çalışın, doğal güzellik ise bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Polenezköy Kır Düğünü Mekan Fiyatları

Düğünler her zaman masraflı olmuştur ama Polenezköy, fırsatlar diyarı olmaya devam ediyor. Polenezköy kır düğünü mekanlarının genel fiyat aralığı kişi başı 50 TL’den başlayıp, 150 TL’ye kadar çıkabiliyor. Elbette yemeksiz bir düğün planlıyorsanız bu rakamlar çok daha aşağılara inebilir. Tam bir plan yaptıktan sonra iletişime geçmeniz daha avantajlı olacaktır.