Polonezköy Kahvaltı

 

Polonezköy Kahvaltı, İstanbul daha bunaltıcı bir hal almaya başladıysa, ufak bir ara verin. En güzel kahvaltı fırsatını yakalayın, eşsiz bir doğanın tadını çıkarın. İstanbul da kalan tek yeşil alan Beykoz ilçesinin en güzel yeri Polonezköy ile doğanın tadını çıkarın. Yorgunluğu üstünüzden biraz atmak adına Polenozköy kahvaltı fırsatlarını değerlendirin. 

Polenezköye’e Nasıl Gidilir?

İlk defa duyuyorsanız bu harika yer Anadolu yakasının Beykoz ilçesine bağlı bu köy, Karadeniz sahiline yaklaşım 20 KM yakınlıkta ve Boğaziçi kıyılarından 15 KM mesafede bulunmaktadır. Anadolu yakasında yaşıyorsanız yapmanız gereken tek şey özel aracınıza atlayıp, FSM köprüsü üzerinden Kavacık sapağına doğru ilerlemek ardından Acarkent’i geçtikten sonra Polenez köy tabelaları karşınıza çıkacaktır rahatlıkla tabelaları takip ederek ulaşabilirsiniz. İstanbul’un Avrupa yakasından, Polenezköye ulaşmak için FSM Köprüsünü geçtikten sonra Kavacık sapağının ardından tabelaları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Polonezköy Kahvaltı Mekanları

Polenezköy kahvaltı mekanları ile her müşterisine özel bir deneyim sunar. Burada yer alan işletmeler tamamen karmaşadan kaçıp, eşsiz doğanın keyfini çıkarmanız için tasarlanmıştır. Her bir işletme sizleri rahat ettirecek şekilde düzenlemiştir. Sizlere en iyi hizmet sunan mekanlar ise şu şekildedir

Polonezköy Kahvaltı

  1. Stella Polenezköy: En yüksek konumda yer alan bu Premium mekan, orman manzarası, çocuk parkı, samimi aile ortamı, deneyimli personeliyle sizlere en iyi hizmeti sunuyorlar. Serpme kahvaltı ücreti ise kişi başı yalnızca 52TL üstelik kendin pişir, kendin ye usulünden de faydalanabilirsiniz. Orada yer alan hamamların keyfini çıkarmak ise tamamen ücretsiz
  2. Polina Polenezköy: Konseptiyle ev yapımı, doğal ürünleriyle en gözde ikinci mekan Polina, ormanın doğasını sizlere yansıtıyor. Bu harika doğayla huzur bulurken, Rolada, MADDONA pastalarını denemeyi unutmayın.

Çok daha fazla mekanı kendiniz keşfedebilirsiniz bırakın eşsiz doğanın keyfiyle, üzerinde bulunan tüm stres akıp gitsin.

Polonezköy Kahvaltı Kış

Her mevsim birbirinden harika manzaralara gebe olan bu beldeyi hale keşfetmediyseniz gerçekten çok şey kaybediyorsunuz demektir. Tüm şehri geride bırakın, çalışıp yoruluyorsunuz bu yüzden dinlenmeyi hak ediyorsunuz. Doğayla bütünleşeceğiz Polenezköy kahvaltı kış mekanlarının keyfini çıkarmaya başlayın.

Polonezköy Kahvaltı Fiyatları

Polenezköy de her türlü kahvaltı imkanı var. En kaliteli mekanlar sizlere eşsiz bir müşteri deneyimi sunmak için burada yer alıyor. Kendin pişir, kendin ye işletmelerinden, Premium hizmet sunan işletmelere kadar her şeyi burada bulabilirsiniz. Polenezköy kahvaltı fiyatları 60 TL’den başlıyor seçeceğiniz işletmeye göre 112TL’ye kadar çıkabiliyor. Sunulan deneyimin yanı sıra doğası için bile bu ücretlere değer.