Polonezköy Et Mangal

 

Polonezköy Et Mangal, İstanbul’dan ayrılmadan, sessizliğin ve doğanın keyfini çıkarmanın yolu Polonezköy’den geçiyor. Orman’ın, temiz havanın tadına varabileceğiniz, doğanın en eşsiz parçası. Polonezköy’ün sunduğu eşsiz doğayla tanışmanın tam zamanı. Şehrin gürültüsünden, üzerinizde biriken stresten uzaklaşın, bozulmamış doğal güzelliğin keyfini çıkarmaya başlayın. Polenezköy et mangal fırsatları sizleri bekliyor olacak. Bu bölge yer alan, sizlere hizmet sunan iki farklı işletme türü var. Bu işletmelerin sunduğu konseptler ise şu şekildedir:

Polonezköy Et Mangal

  • Kendin Pişir Kendin Ye: Harika bir mangal deneyimi için bu tür mekanlar sizlere en kaliteli etleri ve mangalı yapmanız için gerekli araçları sunar. Doğanın keyfini çıkarırken, doğal eti kendiniz pişirir, afiyetle yersiniz.
  • Premium Hizmet Restoranları: Kaliteli aşçıları, deneyimli personelleri ile sundukları menüler ile sizlere en etkili hizmeti sunarlar. Bu tür restoranlarda kusursuz hizmet sağlarken, sizler yalnızca doğanın keyfini çıkarırsınız.

Avrupa, Anadolu yakasından 20 ve 15 KM uzaklıkta olan bu harika doğal güzelliğe ulaşmak için acele edin çünkü sonunda rahatlığa erişip, stresi üzerinizden atacak özlediğiniz o doğal güzelliklerin keyfine varacaksınız.

Polonezköy Mangal Yerleri Tavsiye – En Özel Mekanlar

Polonezköy mangal yerleri tavsiye arıyorsanız en doğru yere geldiniz. Sizler için en iyi mekanları bir araya getirdik ve bu doğal güzelliği keşfetmeniz için en doğru rehberi hazırladık. Polonezköy üzerinde mangalın tadına en iyi şekilde varmanız için tavsiye ettiğimiz mekanlar şu şekildedir:

  • Tabiat Parkı Polonez Köy:  En harika Butik deneyimi sunan işletme, mangalınızın öncesinde havuzun keyfini çıkartabilir, futbol, voleybol oynayabilirsiniz. Tam bir aile mekanı olarak en kusursuz hizmeti sunar.
  • Polonezköy Leonardo: Polonezköy üzerinde yer alan en kaliteli otel, hafta sonları açık büfesi ile dikkat çekerken sizlere en eşsiz mangal deneyimi ve manzaraları sunuyor.
  • Polonezköy Country Club: Hayvanat bahçesi, mangal çeşitleri, havuz keyfi, çocuk oyun alanları en özel mekan.

Polenezköy eşsiz manzaralarıyla, ziyaretçilerine hafta içi, hafta sonu doğal bir manzara sunuyor. Biraz uzaklaşmaya ihtiyacınız varsa İstanbul’dan çokta uzaklaşmadan, yakın mesafede ki en güzel yer. Hadi bu büyülü dünyaya bir adım atın.

Polonezköy Mangal Kiralama

Polonezköy mangal kiralama imkanı kendin pişir, kendin ye işletmelerinde mümkün. Bunun için orada olmanız gerek çünkü her bir işletme sizlere farklı bir deneyim ve farklı bir manzara sunuyor. Manzarası ile sizleri büyüleyen işletmelerin herhangi birinden rahatlıkla mangalınızı kiralayıp, mükemmel bir hafta sonu ya da hafta içi kaçamağı gerçekleştirebilirsiniz.